Služby, které poskytujeme:

Vytisknout

Konzultace a návrhy řešení
Pokud přijdete s Vaším přáním k nám, máte vždy jistotu, že dostanete tu nejlepší dostupnou péči. Na základě Vašich požadavků navrhneme optimální řešení, nabídneme Vám výběr z široké palety materiálů i technických řešení, zpracujeme cenovou nabídku a časový rozvrh prací. To vše zdarma.

Projektová a realizační dokumentace
Na základě Vašich přání a požadavků zpracujeme projektovou dokumentaci pro veškeré námi nabízené činnosti. Naši projektanti se vždy snaží co nejlépe skloubit Vaše požadavky s platnými normami a nařízeními. Po realizaci Vaší zakázky můžeme zpracovat projektovou dokumentaci skutečného provedení, případně další dokumentaci dle Vašich požadavků.
V případě potřeby poradíme s výběrem vhodného dodavatele elektřiny a pomůžeme Vám správně vyplnit požadované formuláře.

Realizace - silnoproudé elektroinstalace
Provádíme veškeré elektroinstalační práce od dodávky materiálu a realizaci, až po zkušební provoz a předání do užívání. Elektroinstalace provádíme pro běžné bytové jednotky, rodinné domy, firemní objekty od kanceláří až po velké výrobní komplexy a pro objekty státní správy. Práce provádí naši kvalifikovaní a zkušení odborníci v souladu s platnými normami a předpisy. Mimo klasických instalací jsme schopni zajistit i následující:
Instalace VN a dodávka transformátorů 
Úpravy stávajích či výstavba nových rozvoden a rozvaděčů
Veřejné osvětlení - naše společnost provádí pravidelně výstavby či opravy veřejného osvětlení, včetně zemních prací
Záložní zdroje napájení - dodáváme UPS a záložní zdroje pro zajištění vašich dat
A mnoho dalších řešení dle Vašich požadavků..

Realizace - slaboproudé rozvody
Spolu s rychlým rozvojem technologií přibývají i nové požadavky na specifické instalace v obytných i průmyslových stavbách. S ohledem na tuto skutečnost se naše společnost intenzivně věnuje rozvoji nabízených služeb a nových řešení. Veškeré práce provádí školení či certifikovaní pracovníci vždy s ohledem na Vaše přání. Pro příklad nabízíme například následující:
Inteligentní řízení domu - naše společnost vlastní certifikaci na kompletní realizaci inteligentního bydlení. Se současnou technologií není problém zajistit jednoduché a dostupné ovládání Vaší hudby, filmů, světel, vytápění, žaluzií či bezpečnostního systému odkudkoliv v domě.. a z jakéhokoliv místa na světě. Je to jen otázkou Vaší fantazie.
Datové sítě, strukturovaná kabeláž - provádíme instalace datových sítí pro drátovou i bezdrátovou komunikaci
Elektronické zabezpečovací systémy - naše společnost zajišťuje a provádí reaizaci bezpečnostnních systémů pro bytové i průmyslové objekty. 
Kamerové systémy - provádíme realizaci kamerových systémů, včetně jejich nastavení a zařízení dálkového ovládání prostřednictvím internetu
Docházkové a přístupové systémy - zejména pro průmyslové subjekty s velkým pohybem zaměstnanců, resp. hotelových hostů zajišťujeme řešení pro přístup hostů či záznam docházky zaměstnanců.
Domovní komunikační technika - zajišťujeme audio i video varianty domovních telefonů pro rodinné i bytové domy.
Audio / Video technika - zajistíme dodávku plošného ozvučení, video projektorů do zasedacích hal a další kancelářské techniky. 
A mnoho dalších řešení dle Vašich požadavků..

Revize elektrozařízení
U všech našich zakázek je již v jejich průběhu neustále kontrolována shoda elektroinstalace s projektovou dokumentací, s platnými normami a předpisy. Na základě této kontroly je vydána po realizaci stavby výchozí revizní zpráva. V případě Vašich požadavků jsou následně po dobu užívání prostor prováděny revize periodicky dle typu využití prostor a platných norem a předpisů.
Vedle revizí elektrozařízení provádíme i revize elektrospotřebičů a pracovních strojů

Obchodní činnost
Pro naše zákazníky se snažíme poskytovat co nejkomplexnější služby. Nabízíme proto i dodávku kompletního vybavení kuchyní, spotřební elektroniky a veškerých doplňků, které může Vaše firma či domácnost potřebovat.

Záruční a pozáruční servis
Na všechny naše práce poskytujeme záruku, která je daná smluvně, nebo na základě platných předpisů. Poskytujeme také pozáruční servis a technickou podporu po celou dobu životnosti zařízení. Na Vaše požadavky reagujeme vždy rychle a profesionálně.

Copyright @ Martin Kos @ 2012. Všechna práva vyhrazena